V sredo, 15. 6. 2016, smo se na Osnovni šoli Blaža Kocena Ponikva poslovili od naših sedemnajstih devetošolcev.

Učenci, rojeni leta 2004 in 2010 vpisani v prvi razred so bili: Lenart Borštnik, Anže Glavač, Karin Gobec, Maja Gorjanc, Tjaša Grosek, Petra Hrovat, Adam Jančar, Anžej Kolar, Urška Krajnc, David Labaš, Luka Lubej, Klara Medved, Luka Podkrižnik, Andrej Romih, Rene Romih, Hana Romih Lipovšek, Jurij Slakan, Nika Šibal, Klara Zabukovšek in Tim Žnidar.

Program je bil izjemno duhovit in poln razposajenega humorja s strani voditeljev programa Davida Labaša in Klare Medved.

Sedaj že bivšim devetošolcem želimo, da ohranijo prijateljstva, ki so jih spletli v teh devetih letih, da sklenejo prav tako dobra prijateljstva v srednji šoli in seveda vsi skupaj upamo, da bodo v življenju dosegli zastavljene cilje.

Nekaj utrinkov z valete si lahko ogledate v fotogaleriji.