V torek, 9. 4. 2024, je pri Osnovni šoli Slivnica pri Celju potekalo tekmovanje v tekaškem krosu. Premagati je bilo treba zavito progo v dolžini 1 km, ki poteka po travniku. Tekmovanja se je udeležilo 136 otrok iz 7-ih osnovnih šol.

Barve naše šole je zastopalo kar 21 učenk in učencev od 5. do 9. razreda. Dosegli so zelo dobre uvrstitve in domov prinesli kar 5 medalj:

• 5. razred učenke: Sara Potisk – 10. mesto, Laura Vrečko – 14. mesto, Katka Lepej – 18. mesto, Vita Pevec – 22. mesto, Nika Lešnik – 24. mesto,
  • 5. razred učenci: Ožbej Vrečko – 4. mesto, Ožbej Kolar – 18. mesto,
  • 6. razred učenke: Tajda Drobnak – 11. mesto,
  • 6. razred učenci: Matic Podkrajšek – 5. mesto,
  • 7. razred učenke: Ema Zabukovšek – 6. mesto, Zala Pevec – 12. mesto,
  • 7. razred učenci: Anže Kramarič – 2. mesto, Anej Strašek – 5. mesto, Matevž Klančar – 6. mesto,
  • 8. razred učenke: Maruša Leber – 4. mesto, Taja Zabukošek – 5. mesto,
  • 8. razred učenci: Tjaš Salobir – 3. mesto, Izak Lepej – 5. mesto,
  • 9. razred učenke: Klara Brglez – 2. mesto, Zala Zdolšek – 3. mesto,
  • 9. razred učenci: Vid Potisk 2. mesto.

Vsem udeležencem, ki so zastopali šolo je treba čestitati za vložen trud in pokazano borbenost.

Več o dogajanju si lahko ogledate v spodnji galeriji slik.

Mentorja na športnem tekmovanju:

Andrej Podgoršek in Rok Gradišnik