16. 9. – 22. 9. 2023 bo v občini Šentjur, kot že pretekla leta, potekal evropski teden mobilnosti. Na Mestnem trgu v Šentjurju bodo potekale mnoge aktivnosti tako za otroke kot tudi odrasle. V programu na povezavi spodaj je zapisan razpored aktivnosti, ki se jih lahko udeležite.

PROGRAM ETM – 2023 – Word – Končni

V petek, 22. 9. 2023, pa se bo dogajanje preselilo na Ponikvo, kjer bo potekal pohod po kraju vse do Slomškove hiše, ki se ga bodo lahko udeležili krajani Šentjurja (prihod z vlakom) in prebivalci Ponikve. Pridružili se jim bodo tudi tretješolci naše šole.

Za petošolce pa bo prav tako v petek potekal kolesarski dan. Po predstavitvi servisnega stojala za kolesa s tlačilko in pregledu koles ob pomoči policistov, se bodo na ploščadi naše šole preizkusili še v spretnostnim kolesarskem poligonu.