2. dan šole v naravi je petošolcem postregel z mnogimi dogodivščinami. Po jutranji telovadbi so odšli v morje na vožnjo s kajaki; v paru so veslali vse do rta. Nato so se preizkusili v streljanju z lokom, kjer so najuspešnejši prejeli lepe praktične nagrade. Počitek so v tem dnevu kar preskočili, saj je bila na urniku še ladjica, ki jih je odpeljala v Koper. Tam so si v Luki Koper ogledali križarko in raztovarjanje tovornih ladij, se prehodili po starem mestnem jedru vse do cerkve Marijinega nebovzetja, kjer so si lahko ogledali največje orgle v Sloveniji, ter pot nadaljevali do parka, spominkov in sladoleda. Ob povratku na Rtič je sledilo še kopanje v toplem morju in večerno druženje “Odštekan stil”. Bili so res odštekani – preverite v galeriji slik :).

Dragi starši, sporočamo vam, da se imamo super! In, da je že sreda, zato bomo kmalu doma. Pogrešamo vas!