Pozdravljeni učenci 9.r.!

Pa smo le dočakali pričetek pouka tudi za vas. Pričakujemo vas v ponedeljek, 25.5.2020, ob 7.30. Urnik, ki je prilagojen, vam bomo posredovali na elektronske naslove. Deljeni ste v dve skupini po 9 učencev (enako kot pri temeljnih predmetih MAT, TJA, SLJ.
V šolo vstopate skozi glavni vhod in uporabljate ustaljene omarice.

Za vas je priporočena uporaba mask na hodnikih, medtem ko ste v učilnici lahko tudi brez. Maske vam bomo priskrbeli v šoli. Že sedaj vas prosimo za upoštevanje vseh varnostnih navodil, o katerih smo vas že obveščali in vas bomo podrobneje seznanili še prihodnji teden.
Ne pozabite na IZJAVO. Starši so morali razredničarki posredovati podpisano izjavo, s katero potrjujejo, da ste ZDRAVI.

S ponedeljkom, 25.5.2020 bo ponovno potekal tudi šolski prevoz, ki pa bo prilagojen. Zjutraj sta obe vožnji po ustaljenem urniku (v šoli ste ob 7.25). Za razvoz domov bo SAMO ENA VOŽNJA, V OBE SMERI, bo 13.30, saj je skupaj prijavljenih 13 otrok.

Za prehrano je poskrbljeno v skladu z vašimi prijavami. Vse spremembe (odjave) urejate preko tajništva.

Veselimo se srečanja z vami!

Andreja Ocvirk, ravnateljica