Logarska dolina je ena najlepših alpskih ledeniških dolin v Evropi. Šestošolci so se v petek, 27. 5. 2022, v sklopu zaključne ekskurzije podali v njeno osrčje. Ugotovili so, da je voda pri slapu Rinka še vedno ledeno mrzla, Orlovo gnezdo pa je še vedno precej visoko in idealen prostor za selfije. Obiskali so tudi muzej gozdarstva in lesarstva v Nazarjah, kjer so izvedeli, da je Slovenija druga z gozdovi najbolj poraščena država v Evropi in še marsikaj zanimivega o lesarstvu, gozdarstvu ter splavarstvu. V Kampu Menina je bilo seveda najbolj zabavno. Supali so, se kopali, dirjali z avtomobilčki, najbolj pogumni pa so svoj strah pred višino preizkušali tudi v adrenalinskem parku. Zaslužen in sončen dan, ob katerem smo vsi malce zadihali in si nabrali moči za zaključek šolskega leta, ki prihaja.

Razrednik: Tomaž Kurež