Pozdravljeni!

Povzetek novosti je lepo prikazan na spodnji sliki. Pouk še vedno poteka v šoli, po modelu B, a z upoštevanjem dodatnih ukrepov.

V torek, 9.11.2021 imamo po koledarju planirane pogovorne ure. Za vse starše velja, da mora biti pogovorna ura najavljena – dogovorjena z učitelji, sedaj pa načeloma poteka na daljavo. Tudi roditeljski sestanek za 8. in 9.r. poteka na daljavo, kar pa smo vas že obvestili. Šole v naravi še vedno potekajo v skladu z modelom B.

V šoli je bistvena novost samotestiranje učencev od 1. do 9.r., trikrat tedensko, pod nadzorom storkovnih delavcev. Več na to temo vam naknadno sporočimo, saj ta ukrep velja s 15.11.2021 (vse ostalo od 8.11.2021). Sprememba je tudi pri maskah, ki morajo biti kirurške ali FFP2.

Hvala za ažurno obveščanje in pravočasno ukrepanje. Držite se!

Andreja Ocvirk